Nederlandse voice-overs

Een prachtige voice-over gezocht?

Dankzij onze handige webshop kunt u snel en eenvoudig een Nederlandse voice-over inboeken. Wij verzamelden de mooiste Nederlandse stemacteurs, bekend van radio en televisie. U vindt gegarandeerd een voice-over stem die bij uw bedrijf past.
Nu aanwezig
Voice-over Gwenny
Logo
Audio klaar op: 04/08
Gwenny wordt vaak ingezet bij zorggerelateerde bedrijven omdat ze naturel en vertrouwd klinkt.
Aanwezig vanaf 04/08
Voice-over Mark L
Logo
Klaar tussen: 04/08 - 06/08
"Met mijn stem een emotie overbrengen vind ik het mooiste dat er is!" Mark is dj bij Radio 538 en station voice van Sky Radio in Nederland.
Nu aanwezig
Voice-over Machteld
Logo
Audio klaar op: 04/08
Machteld is een van onze meest gekozen voice-overs: een viertalige stemactrice met meer dan 15 jaar ervaring.
Nu aanwezig
Voice-over Youri
Logo
Audio klaar op: 04/08
Een jonge stem. Youri klinkt vriendelijk, zakelijk of fris: wat de klant ook wenst.
Nu aanwezig
Voice-over Ilari
Logo
Audio klaar op: 04/08
Ilari is een veelzijdige stem met meer dan 20 jaar ervaring. Kortom: een echte professional.
Nu aanwezig
Voice-over Ruben
Logo
Audio klaar op: 04/08
Ruben klinkt jong, warm en vriendelijk. Hij is ook de stem en het gezicht van onze voices.nl-campagnes.
Aanwezig vanaf 04/08
Voice-over Kristel
Logo
Klaar tussen: 04/08 - 06/08
Kristel is een Nederlandse voice over-actrice met ervaring in radio en reclame.
Aanwezig vanaf 04/08
Voice-over Carolina
Logo
Klaar tussen: 04/08 - 06/08
Carolina klinkt warm, uitnodigend en betrouwbaar en heeft meer dan 25 jaar ervaring. Geen wonder dat ze al voor vele topmerken ingesproken heeft.
Nu aanwezig
Voice-over Sven
Logo
Audio klaar op: 04/08
Een degelijk stemgeluid. Sven sprak al in voor T-Mobile en DHL, klinkt erg herkenbaar en betrouwbaar.
Aanwezig vanaf 04/08
Voice-over Vera
Logo
Klaar tussen: 04/08 - 06/08
Vera heeft lang kunstfilms van musea ingesproken.
Nu aanwezig
Voice-over Ronald
Logo
Audio klaar op: 04/08
Ronald klinkt vriendelijk, helder, betrouwbaar en overtuigend. In 2020 was Ronald genomineerd voor Beste Nieuwslezer van Nederland.
Nu aanwezig
Voice-over Petra
Logo
Audio klaar op: 04/08
Petra is de officiële stem van de klantenservice voor Google Nederland. Ze kan in 4 talen inspreken.
Nu aanwezig
Voice-over Dunja
Logo
Audio klaar op: 04/08
Dunja heeft een lichte zuidelijke tongval die haar stem zo uniek maakt.
Toon meer resultaten...

Hoeveel kost een Nederlandse voice-over stem?

Wij houden van transparantie, eenvoud en toegankelijkheid. Voor een Nederlandse voice-over met standaard gebruik, rekenen we een opstartkost van €239. Daarin zijn de eerste 200 woorden inbegrepen. Daarna kost het €0,20 per extra woord.

Zal de voice-over ingezet worden als online advertentie, radio- of tv-commercial? Dan komt daar, afhankelijk per project, een usage-fee bij. Daarom vragen we om steeds eerst een offerte aan te vragen.
Bedankt voor uw vertrouwen.
5,0 sterren | 350+ beoordelingen

Vind eenvoudig de stemacteur die je zoekt door de naam in te voeren

Even geduld